Mulders, P. J. (1991). Arbeid om te leven en arbeidsleven: Een theologisch-ethische verkenning van het fenomeen 'arbeid', in het bijzonder bij C.J. Dippel, A.Th. van Leeuwen, Hanna Arendt en E.F. Schumacher. 's-Gravenhage: Boekencentrum.
Chicago Style (17th ed.) CitationMulders, Pieter J. Arbeid Om Te Leven En Arbeidsleven: Een Theologisch-ethische Verkenning Van Het Fenomeen 'Arbeid', in Het Bijzonder Bij C.J. Dippel, A.Th. Van Leeuwen, Hanna Arendt En E.F. Schumacher. 's-Gravenhage: Boekencentrum, 1991.
MLA (8th ed.) CitationMulders, Pieter J. Arbeid Om Te Leven En Arbeidsleven: Een Theologisch-ethische Verkenning Van Het Fenomeen 'Arbeid', in Het Bijzonder Bij C.J. Dippel, A.Th. Van Leeuwen, Hanna Arendt En E.F. Schumacher. 's-Gravenhage: Boekencentrum, 1991.
Warning: These citations may not always be 100% accurate.