Westerbeek van Eerten, T. Dood van de kloon. Opkomst en ondergang van een manbeeld. Homologie : tweemaandelijks wetenschappelijk en kultureel tijdschrift op het gebied van emancipatie van homoseksuele vrouwen en mannen, 5(4), 30.
Citación estilo ChicagoWesterbeek van Eerten, Thijs. "Dood Van De Kloon. Opkomst En Ondergang Van Een Manbeeld." Homologie : Tweemaandelijks Wetenschappelijk En Kultureel Tijdschrift Op Het Gebied Van Emancipatie Van Homoseksuele Vrouwen En Mannen 5, no. 4 (): 30.
Cita MLAWesterbeek van Eerten, Thijs. "Dood Van De Kloon. Opkomst En Ondergang Van Een Manbeeld." Homologie : Tweemaandelijks Wetenschappelijk En Kultureel Tijdschrift Op Het Gebied Van Emancipatie Van Homoseksuele Vrouwen En Mannen, vol. 5, no. 4, , p. 30.