APA (7th ed.) Citation

Goedhart, V. 'Het zijn slechts mooie mannen den dat is alles'. De mannelijke pin-up door vrouwenogen. Homologie : tweemaandelijks wetenschappelijk en kultureel tijdschrift op het gebied van emancipatie van homoseksuele vrouwen en mannen, 9(5), 22-25.

Chicago Style (17th ed.) Citation

Goedhart, Vera. "'Het Zijn Slechts Mooie Mannen Den Dat Is Alles'. De Mannelijke Pin-up Door Vrouwenogen." Homologie : Tweemaandelijks Wetenschappelijk En Kultureel Tijdschrift Op Het Gebied Van Emancipatie Van Homoseksuele Vrouwen En Mannen 9, no. 5 (): 22-25.

MLA (8th ed.) Citation

Goedhart, Vera. "'Het Zijn Slechts Mooie Mannen Den Dat Is Alles'. De Mannelijke Pin-up Door Vrouwenogen." Homologie : Tweemaandelijks Wetenschappelijk En Kultureel Tijdschrift Op Het Gebied Van Emancipatie Van Homoseksuele Vrouwen En Mannen, vol. 9, no. 5, , pp. 22-25.

Warning: These citations may not always be 100% accurate.