APA (7. basım) Alıntı

Duyvendak, J. W. Human interest voor een anti-humanist. Polemiek over het privé-leven van Michel Foucault. Homologie : tweemaandelijks wetenschappelijk en kultureel tijdschrift op het gebied van emancipatie van homoseksuele vrouwen en mannen, 12(5), 26-27.

Chicago Style (17. basım) Atıf

Duyvendak, Jan Willem. "Human Interest Voor Een Anti-humanist. Polemiek over Het Privé-leven Van Michel Foucault." Homologie : Tweemaandelijks Wetenschappelijk En Kultureel Tijdschrift Op Het Gebied Van Emancipatie Van Homoseksuele Vrouwen En Mannen 12, no. 5 (): 26-27.

MLA (8th ed.) Atıf

Duyvendak, Jan Willem. "Human Interest Voor Een Anti-humanist. Polemiek over Het Privé-leven Van Michel Foucault." Homologie : Tweemaandelijks Wetenschappelijk En Kultureel Tijdschrift Op Het Gebied Van Emancipatie Van Homoseksuele Vrouwen En Mannen, vol. 12, no. 5, , pp. 26-27.

Uyarı: Bu alıntı herzaman %100 doğru olmayabilir..