Straver, T. 'Wanneer je verdwaald bent in het labyrint van de wereld, kun je altijd nog het paradijs in je hart maken'. Homobevrijding in Tjecho-slowakije. Homologie : tweemaandelijks wetenschappelijk en kultureel tijdschrift op het gebied van emancipatie van homoseksuele vrouwen en mannen, 14(6), 12-13.
Chicago Style (17th ed.) CitationStraver, Ton. "'Wanneer Je Verdwaald Bent in Het Labyrint Van De Wereld, Kun Je Altijd Nog Het Paradijs in Je Hart Maken'. Homobevrijding in Tjecho-slowakije." Homologie : Tweemaandelijks Wetenschappelijk En Kultureel Tijdschrift Op Het Gebied Van Emancipatie Van Homoseksuele Vrouwen En Mannen 14, no. 6 (): 12-13.
MLA (8th ed.) CitationStraver, Ton. "'Wanneer Je Verdwaald Bent in Het Labyrint Van De Wereld, Kun Je Altijd Nog Het Paradijs in Je Hart Maken'. Homobevrijding in Tjecho-slowakije." Homologie : Tweemaandelijks Wetenschappelijk En Kultureel Tijdschrift Op Het Gebied Van Emancipatie Van Homoseksuele Vrouwen En Mannen, vol. 14, no. 6, , pp. 12-13.