T'Sjoen, Y. Het vlekkeloos geretoucheerde portret: Autorisatieproblematiek en de auteurscorrespondentie bij het editeren van Richard Minnes poëzie - het synoptishce apparaat van een verdwenen strofe uit het gedicht 'Portret'. In het klad : tekstgenetische studies.
Chicagoスタイル(17版)引用形式T'Sjoen, Yves. "Het Vlekkeloos Geretoucheerde Portret: Autorisatieproblematiek En De Auteurscorrespondentie Bij Het Editeren Van Richard Minnes Poëzie - Het Synoptishce Apparaat Van Een Verdwenen Strofe Uit Het Gedicht 'Portret'." In Het Klad : Tekstgenetische Studies .
MLA(8版)引用形式T'Sjoen, Yves. "Het Vlekkeloos Geretoucheerde Portret: Autorisatieproblematiek En De Auteurscorrespondentie Bij Het Editeren Van Richard Minnes Poëzie - Het Synoptishce Apparaat Van Een Verdwenen Strofe Uit Het Gedicht 'Portret'." In Het Klad : Tekstgenetische Studies, .